Ціна випуску Shriram Properties IPO (SHRIRAMPPS,543419) була ₹118, вказана за ціною ₹90,00, що на -23,73% нижче ціни виділення. Очікувана ціна розміщення на IPO відповідно до
становив 108 рупій, вказаний під ціною GMP і позначений як негативний список для GMP.
Від 113 до 118 рупій за акцію. Акції були розміщені на BSE, NSE 20 грудня 2021 року. Ціновий діапазон IPO Shriram Properties становить Від 113 до 118 рупій за акцію. Мінімальний розмір лота для заявки становить 125 акцій.');})();(function(){window.jsl.dh('YE7TZsLLKqmrptQPgP7_4AQ__36','
Ціна IPO — це ціна розміщення, за якою акції пропонуються публічно під час IPO. Ціна лістингу становить початкова ціна акцій, коли вони котируються на фондовій біржі.
₹118 за власний капітал
немає Компанія є частиною сектору нерухомості, який є жорстко регульованим і стикається з жорсткою конкуренцією з боку організованих і неорганізованих гравців. Хоча він має високу цінність бренду завдяки Shriram Group, він не має жодного чіткого рову, який би відрізняв його від своїх аналогів.
Ціновий діапазон Shriram EPC IPO встановлено на рівні Від 290 до 330 рупій за акцію. Мінімальний розмір лота для заявки становить 20 акцій.